tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-50% na fototapety Oferta ważna do 21.10.2021 Koniec promocji za: : :

Obrazy do łazienki

Fiiltry

Fiiltry

Kolor

 • Pokaż więcej kolorów

  Ukryj dodatkowe kolory

Liczba części

 • Pokaż więcej części

  Ukryj dodatkowe części

Orientacja

Styl

 • Pokaż więcej styli

  Ukryj dodatkowe style

Zastosuj Filtruj
Sortuj

Sortuj według

 1. 1
 2. 2

Obrazy do łazienki - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Obrazy do łazienki znajdziesz nieszablonowe dekoracje ścienne. Urozmaicona oferta obrazów na płótnie Obrazy do łazienki sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Obrazy do łazienki to ciekawy temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Obrazy do łazienki zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji nowoczesnych obrazów Obrazy do łazienki można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Obrazy do łazienki to motyw, który znakomicie wygląda w różnokolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Obrazy do łazienki jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Obrazy do łazienki, polecamy całą kolekcję Dekoracje wnętrz, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

czytaj więcej zwiń opis

Obrazy Obrazy do łazienki do sypialni, salonu lub gabinetu

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Obrazy do łazienki możesz zobaczyć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Obrazy do łazienki nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Obrazy do łazienki jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Obrazy do łazienki będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim domu. Kolekcja obrazów Obrazy do łazienki sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale też pozostałych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Obrazy do łazienki będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Dekoracje wnętrz bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Obrazy do łazienki jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Obrazy do łazienki to interesujące wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Obrazy do łazienki złożone z kilku fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W sklepie bimago został podany został przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Obrazy do łazienki. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Dekoracje wnętrz jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Obrazy do łazienki można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Niektóre z wzorów w kolekcji Obrazy do łazienki złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Obrazy do łazienki w sklepie bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Obrazy do łazienki i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W sklepie bimago można znaleźć ogromny wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Obrazy do łazienki to tylko jedna z wielu kategorii. Duża różnorodność motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Obrazy do łazienki są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Dekoracje wnętrz to podobne wzory możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszej galerii. Ogromny wybór fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Obrazy do łazienki uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Obrazy do łazienki, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, nowoczesne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.