inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Promocja ważna do 10.08.2022

Fototapeta Artystyczne plamy - abstrakcyjne kleksy farby na błękitnym tle Nr 145126

Fototapeta Artystyczne plamy - abstrakcyjne kleksy farby na błękitnym tle Nr 145126

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Abstrakcyjna fototapeta "Artystyczne plamy - abstrakcyjne kleksy farby na błękitnym tle"

Fototapeta na ścianę "Artystyczne plamy - abstrakcyjne kleksy farby na błękitnym tle" to ciekawa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z powodzeniem odmieni wnętrze salonu lub innego pomieszczenia. Wielowymiarowa kompozycja sprawia, że ozdoba ta zadziwia i zachwyca swoim wyglądem. Kolor zielony w niepowtarzalnym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapetę można dopasować do wnętrz o dowolnej kolorystyce. Fototapeta "Artystyczne plamy - abstrakcyjne kleksy farby na błękitnym tle" ze względu na swój wzór, najkorzystniej będzie wyglądać w większym wymiarze.

Fototapeta abstrakcyjna "Artystyczne plamy - abstrakcyjne kleksy farby na błękitnym tle" to dekoracja dedykowana dla miłośników awangardy. Nieszablonowe zastosowanie motywów takich jak abstrakcja sprawia, że w tej dekoracji można dopatrzeć się inspiracji najnowszymi trendami w sztuce. Fototapeta na ścianę "Artystyczne plamy - abstrakcyjne kleksy farby na błękitnym tle" to abstrakcja idealna do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko wyjątkowa dekoracja, ale również łatwy sposób na zmianę wnętrza dzięki pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia eleganckiej fototapety "Artystyczne plamy - abstrakcyjne kleksy farby na błękitnym tle" oraz innych, stylowych produktów galerii bimago.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE