inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Promocja ważna do 10.08.2022

Fototapeta Malowana abstrakcja - minimalistyczny krajobraz na drewnianych deskach Nr 143804

Fototapeta Malowana abstrakcja - minimalistyczny krajobraz na drewnianych deskach Nr 143804

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Fototapeta abstrakcyjna "Malowana abstrakcja - minimalistyczny krajobraz na drewnianych deskach"

Fototapeta na wymiar "Malowana abstrakcja - minimalistyczny krajobraz na drewnianych deskach" to ciekawa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z łatwością odmieni wnętrze sypialni lub innego pomieszczenia. Niejednolita kompozycja sprawia, że ozdoba ta zadziwia i zachwyca swoim wyglądem. Kolor szary w nieoczywistym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapetę można dopasować do wnętrz o dowolnym kolorze. Fototapeta "Malowana abstrakcja - minimalistyczny krajobraz na drewnianych deskach" ze względu na swój wzór, najkorzystniej będzie wyglądać w większym wymiarze.

Fototapeta abstrakcyjna na wymiar "Malowana abstrakcja - minimalistyczny krajobraz na drewnianych deskach" to dekoracja dedykowana dla wielbicieli awangardy. Nieoczywiste zastosowanie motywów takich jak abstrakcja, krajobraz, drewno oraz deski sprawia, że w tej dekoracji można dopatrzeć się inspiracji aktualnymi trendami w sztuce. Fototapeta na wymiar "Malowana abstrakcja - minimalistyczny krajobraz na drewnianych deskach" to abstrakcja dopasowana do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko ciekawa dekoracja, ale również praktyczny sposób na zmianę wnętrza dzięki pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia eleganckiej fototapety "Malowana abstrakcja - minimalistyczny krajobraz na drewnianych deskach" oraz innych, stylowych produktów galerii bimago.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE