inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Promocja ważna do 17.08.2022

Fototapeta Malowana łąka - fragment kwiatów z dzieła Gustava Klimta Nr 143823

Fototapeta Malowana łąka - fragment kwiatów z dzieła Gustava Klimta Nr 143823

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Abstrakcyjna fototapeta "Malowana łąka - fragment kwiatów z dzieła Gustava Klimta"

Fototapeta ścienna "Malowana łąka - fragment kwiatów z dzieła Gustava Klimta" to ciekawa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z powodzeniem odmieni wnętrze pokoju lub innego pomieszczenia. Niejednolita kompozycja sprawia, że ozdoba ta zachwyca efektownym wyglądem. Kolor kolorowy w niepowtarzalnym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapetę można dopasować do wnętrz o dowolnym kolorze. Fototapeta "Malowana łąka - fragment kwiatów z dzieła Gustava Klimta" ze względu na swój wzór, najkorzystniej będzie wyglądać w większym wymiarze.

Abstrakcyjna fototapeta "Malowana łąka - fragment kwiatów z dzieła Gustava Klimta" to dekoracja dedykowana dla wielbicieli awangardy. Nieoczywiste zastosowanie motywów przewodnich takich jak abstrakcja, rośliny, kwiaty, łąka oraz salon sprawia, że w tej dekoracji można doszukać się inspiracji aktualnymi trendami w sztuce. Fototapeta ścienna "Malowana łąka - fragment kwiatów z dzieła Gustava Klimta" to abstrakcja idealna do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko wyjątkowa dekoracja, ale również praktyczny sposób na zmianę wnętrza dzięki pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia fototapety na ścianę "Malowana łąka - fragment kwiatów z dzieła Gustava Klimta" oraz innych, wyjątkowych produktów galerii bimago.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE