inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Promocja ważna do 17.08.2022

Fototapeta Mikroświat - grafika przedstawiająca polne rośliny na oliwkowym tle Nr 144966

Fototapeta Mikroświat - grafika przedstawiająca polne rośliny na oliwkowym tle Nr 144966

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Fototapeta abstrakcyjna "Mikroświat - grafika przedstawiająca polne rośliny na oliwkowym tle"

Fototapeta "Mikroświat - grafika przedstawiająca polne rośliny na oliwkowym tle" to awangardowa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z powodzeniem odmieni wnętrze pokoju lub innego pomieszczenia. Złożona kompozycja sprawia, że ozdoba ta zadziwia i zachwyca swoim wyglądem. Kolor biały w nieszablonowym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapetę można dopasować do wnętrz o dowolnym kolorze. Fototapetę "Mikroświat - grafika przedstawiająca polne rośliny na oliwkowym tle" polecamy zamawiać w większym wymiarze, dzięki czemu wzór ten będzie idealnie wyeksponowany w pomieszczeniu.

Fototapeta abstrakcyjna "Mikroświat - grafika przedstawiająca polne rośliny na oliwkowym tle" to dekoracja dedykowana dla wielbicieli awangardy. Nieszablonowe zastosowanie motywów takich jak natura, abstrakcja, rośliny oraz tło sprawia, że w tej dekoracji można dopatrzeć się inspiracji aktualnymi trendami w sztuce. Fototapeta "Mikroświat - grafika przedstawiająca polne rośliny na oliwkowym tle" to abstrakcja dopasowana do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko ciekawa dekoracja, ale również łatwy sposób na udoskonalenie wnętrza dzięki pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia fototapety na wymiar "Mikroświat - grafika przedstawiająca polne rośliny na oliwkowym tle" oraz innych, oryginalnych produktów galerii bimago.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE