inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 03.12.2023

Fototapeta Geometryczny blask - motyw złotej kompozycji z blaskiem i efektem 3D Nr 71164

Fototapeta Geometryczny blask - motyw złotej kompozycji z blaskiem i efektem 3D Nr 71164

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta abstrakcyjna "Geometryczny blask - motyw złotej kompozycji z blaskiem i efektem 3D"

Fototapeta na wymiar "Geometryczny blask - motyw złotej kompozycji z blaskiem i efektem 3D" to awangardowa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z powodzeniem odmieni wnętrze salonu lub innego pomieszczenia. Niejednolita kompozycja sprawia, że ozdoba ta zachwyca efektownym wyglądem. Kolor złoty w nieszablonowym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapetę można dopasować do wnętrz o dowolnym kolorze. Wzór "Geometryczny blask - motyw złotej kompozycji z blaskiem i efektem 3D" jest dostępny również jako fototapeta zmywalna, która świetnie nada się jako produkt do łazienki lub garażu. Fototapetę "Geometryczny blask - motyw złotej kompozycji z blaskiem i efektem 3D" polecamy zamawiać w większym wymiarze, dzięki czemu wzór ten będzie idealnie wyeksponowany w pomieszczeniu.

Fototapeta abstrakcyjna "Geometryczny blask - motyw złotej kompozycji z blaskiem i efektem 3D" to dekoracja dedykowana dla wielbicieli awangardy. Nieoczywiste zastosowanie motywów takich jak abstrakcje, figury geometryczne, blask, nowoczesne, geometryczne, złote oraz fototapety sprawia, że w tej dekoracji można doszukać się inspiracji obecnymi trendami w sztuce. Fototapeta na wymiar "Geometryczny blask - motyw złotej kompozycji z blaskiem i efektem 3D" to abstrakcja dostosowana do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko ciekawa dekoracja, ale również praktyczny sposób na zmianę wnętrza dzięki pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia fototapety na ścianę "Geometryczny blask - motyw złotej kompozycji z blaskiem i efektem 3D" oraz innych, oryginalnych produktów galerii bimago.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety nowoczesne
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE