inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 31.01.2023

Fototapeta Kule między liniami - nowoczesna abstrakcja złożona z figur geometrycznych Nr 129896

Fototapeta Kule między liniami - nowoczesna abstrakcja złożona z figur geometrycznych Nr 129896

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Abstrakcyjna fototapeta "Pomiędzy liniami"

Fototapeta ścienna "Pomiędzy liniami" to awangardowa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z łatwością odmieni wnętrze pokoju lub innego pomieszczenia. Niejednolita kompozycja sprawia, że ozdoba ta przyciąga wzrok. Kolor czarno-biały w nieszablonowym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapetę można dopasować do wnętrz o dowolnym kolorze. Fototapetę "Pomiędzy liniami" polecamy zamawiać w większym wymiarze, dzięki czemu wzór ten będzie idealnie wyeksponowany w pomieszczeniu.

Abstrakcyjna fototapeta "Pomiędzy liniami" to dekoracja dedykowana dla wielbicieli awangardy. Nieoczywiste zastosowanie motywów przewodnich takich jak abstrakcja, czarno-biały, geometryczny oraz paski sprawia, że w tej dekoracji można doszukać się inspiracji współczesnymi trendami w sztuce. Fototapeta ścienna "Pomiędzy liniami" to abstrakcja dostosowana do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko ciekawa dekoracja, ale również praktyczny sposób na zmianę wnętrza dzięki pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia eleganckiej fototapety "Pomiędzy liniami" oraz innych, wyjątkowych produktów galerii bimago.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety do pokoju Fototapety nowoczesne
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE