inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na wszystkie fototapety do 04.10.2023

Fototapeta Niebieska abstrakcja - grafitowy beton z turkusowym kleksem w centrum Nr 62482

Fototapeta Niebieska abstrakcja - grafitowy beton z turkusowym kleksem w centrum Nr 62482

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Abstrakcyjna fototapeta "Niebieska abstrakcja - grafitowy beton z turkusowym kleksem w centrum"

Fototapeta na ścianę "Niebieska abstrakcja - grafitowy beton z turkusowym kleksem w centrum" to ciekawa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z łatwością odmieni wnętrze pokoju lub innego pomieszczenia. Złożona kompozycja sprawia, że ozdoba ta zadziwia i zachwyca swoim wyglądem. Kolor niebieski w nieoczywistym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapetę można dopasować do wnętrz o dowolnej kolorystyce. Wzór "Niebieska abstrakcja - grafitowy beton z turkusowym kleksem w centrum" jest dostępny również jako fototapeta wodoodporna, która świetnie nada się jako produkt do kuchni, łazienki czy garażu. Fototapeta "Niebieska abstrakcja - grafitowy beton z turkusowym kleksem w centrum" ze względu na swój wzór, najkorzystniej będzie wyglądać w większym wymiarze.

Abstrakcyjna fototapeta "Niebieska abstrakcja - grafitowy beton z turkusowym kleksem w centrum" to dekoracja dedykowana dla miłośników awangardy. Nieszablonowe zastosowanie motywów przewodnich takich jak abstrakcje, nowoczesne, kolorowe, niebieskie oraz fototapety sprawia, że w tej dekoracji można dopatrzeć się inspiracji aktualnymi trendami w sztuce. Fototapeta na ścianę "Niebieska abstrakcja - grafitowy beton z turkusowym kleksem w centrum" to abstrakcja idealna do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko ciekawa dekoracja, ale również łatwy sposób na zmianę wnętrza za pomocą pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia fototapety ściennej "Niebieska abstrakcja - grafitowy beton z turkusowym kleksem w centrum" oraz innych, stylowych produktów galerii bimago.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety nowoczesne
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE