inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Promocja ważna do 10.08.2022

Fototapeta Siła rozpędu - abstrakcyjna kompozycja z czarno-białymi pasami w tle Nr 129898

Fototapeta Siła rozpędu - abstrakcyjna kompozycja z czarno-białymi pasami w tle Nr 129898

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Fototapeta abstrakcyjna "Reakcja (1-częściowy) pionowy"

Fototapeta "Reakcja (1-częściowy) pionowy" to awangardowa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z łatwością odmieni wnętrze salonu lub innego pomieszczenia. Niejednolita kompozycja sprawia, że ozdoba ta zadziwia i zachwyca swoim wyglądem. Kolor czarno-biały w niepowtarzalnym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapetę można dopasować do wnętrz o dowolnym kolorze. Fototapeta "Reakcja (1-częściowy) pionowy" ze względu na swój wzór, najkorzystniej będzie wyglądać w większym wymiarze.

Fototapeta abstrakcyjna na wymiar "Reakcja (1-częściowy) pionowy" to dekoracja dedykowana dla wielbicieli awangardy. Nieszablonowe zastosowanie motywów takich jak abstrakcja, nowoczesny, czarno-biały oraz paski sprawia, że w tej dekoracji można dopatrzeć się inspiracji współczesnymi trendami w sztuce. Fototapeta "Reakcja (1-częściowy) pionowy" to abstrakcja dostosowana do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko wyjątkowa dekoracja, ale również łatwy sposób na udoskonalenie wnętrza za pomocą pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia nowoczesnej fototapety "Reakcja (1-częściowy) pionowy" oraz innych, wyjątkowych produktów galerii bimago.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE