inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Promocja ważna do 17.08.2022

Fototapeta Róża - plamy w wodzie i paprocie w abstrakcyjnej kompozycji w żółciach Nr 144578

Fototapeta Róża - plamy w wodzie i paprocie w abstrakcyjnej kompozycji w żółciach Nr 144578

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Fototapeta abstrakcyjna "Róża - plamy w wodzie i paprocie w abstrakcyjnej kompozycji w żółciach"

Fototapeta ścienna "Róża - plamy w wodzie i paprocie w abstrakcyjnej kompozycji w żółciach" to ciekawa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z łatwością odmieni wnętrze salonu lub innego pomieszczenia. Niejednolita kompozycja sprawia, że ozdoba ta zadziwia i zachwyca swoim wyglądem. Kolor żółty w nieoczywistym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapeta będzie dobrze prezentować się we wnętrzach w dowolnej kolorystyce. Fototapeta "Róża - plamy w wodzie i paprocie w abstrakcyjnej kompozycji w żółciach" ze względu na swój wzór, najkorzystniej będzie wyglądać w większym wymiarze.

Fototapeta abstrakcyjna "Róża - plamy w wodzie i paprocie w abstrakcyjnej kompozycji w żółciach" to dekoracja dedykowana dla miłośników awangardy. Nieszablonowe zastosowanie motywów takich jak abstrakcja oraz woda sprawia, że w tej dekoracji można doszukać się inspiracji obecnymi trendami w sztuce. Fototapeta ścienna "Róża - plamy w wodzie i paprocie w abstrakcyjnej kompozycji w żółciach" to abstrakcja idealna do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko ciekawa dekoracja, ale również praktyczny sposób na zmianę wnętrza za pomocą pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia nowoczesnej fototapety "Róża - plamy w wodzie i paprocie w abstrakcyjnej kompozycji w żółciach" oraz innych, oryginalnych produktów galerii bimago.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE