inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 26.09.2023

Fototapeta Słodka glazura - abstrakcyjne bańki przypominające nowoczesne desery w kolorze magnolii z motywem złotych dmuchawców Nr 137889

Fototapeta Słodka glazura - abstrakcyjne bańki przypominające nowoczesne desery w kolorze magnolii z motywem złotych dmuchawców Nr 137889

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Abstrakcyjna fototapeta "Słodka glazura - abstrakcyjne bańki przypominające nowoczesne desery w kolorze magnolii z motywem złotych dmuchawców"

Fototapeta na wymiar "Słodka glazura - abstrakcyjne bańki przypominające nowoczesne desery w kolorze magnolii z motywem złotych dmuchawców" to ciekawa dekoracja w nowoczesnym stylu, która z powodzeniem odmieni wnętrze salonu lub innego pomieszczenia. Wielowymiarowa kompozycja sprawia, że ozdoba ta przyciąga wzrok. Kolor różowy w nieoczywistym połączeniu z innymi barwami sprawia, że fototapeta będzie dobrze prezentować się we wnętrzach w dowolnym kolorze. Fototapeta "Słodka glazura - abstrakcyjne bańki przypominające nowoczesne desery w kolorze magnolii z motywem złotych dmuchawców" ze względu na swój wzór, najkorzystniej będzie wyglądać w większym wymiarze.

Fototapeta abstrakcyjna "Słodka glazura - abstrakcyjne bańki przypominające nowoczesne desery w kolorze magnolii z motywem złotych dmuchawców" to dekoracja dedykowana dla miłośników awangardy. Nieoczywiste zastosowanie motywów przewodnich takich jak abstrakcja, rośliny oraz fototapety sprawia, że w tej dekoracji można dopatrzeć się inspiracji współczesnymi trendami w sztuce. Fototapeta na wymiar "Słodka glazura - abstrakcyjne bańki przypominające nowoczesne desery w kolorze magnolii z motywem złotych dmuchawców" to abstrakcja dostosowana do wnętrz mieszkalnych dzięki zastosowaniu eleganckich kolorów. Fototapeta to nie tylko ciekawa dekoracja, ale również łatwy sposób na zmianę wnętrza dzięki pojedynczej dekoracji. Zapraszamy do obejrzenia fototapety "Słodka glazura - abstrakcyjne bańki przypominające nowoczesne desery w kolorze magnolii z motywem złotych dmuchawców" oraz innych, stylowych produktów galerii bimago.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety abstrakcje Fototapety glamour
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE