inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na fototapety Oferta ważna do 06.12.2022 zobacz

Fototapeta Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szaro-niebieskim niebie Nr 148442

Fototapeta Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szaro-niebieskim niebie Nr 148442

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta dla dzieci "Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szaro-niebieskim niebie"

Zmień pokój dziecka w kolorową przestrzeń. Dzięki fototapecie dla dzieci na ścianę Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szaro-niebieskim niebie z pewnością to się uda. Oryginalna kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że w pokoju dziecięcym nie zabraknie kolorów. W fototapecie Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szaro-niebieskim niebie inspirowaliśmy się takimi motywami jak niebo, dla dzieci, góry, kosmos, chłopiec oraz planety. Dzięki temu powstała dekoracja ścienna eksponująca ulubione postacie z bajek Twojej pociechy.

Fototapeta Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szaro-niebieskim niebie to wyjątkowa dekoracja na ścianę, która w dodatku jest łatwa w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w sklepie bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, tylko ściana musi być posmarowana klejem. Po przyklejeniu, jeśli zobaczymy nierówności na fototapecie, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta dla dzieci Astronauta w kosmosie - rakieta i planety na szaro-niebieskim niebie jest wielkoformatową dekoracją ścienną, która w atrakcyjny sposób odmieni charakter wnętrza.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE