inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na wszystkie fototapety do 04.10.2023

Fototapeta Dziecięcy pejzaż - grafika z balonami nad niebiesko-zielonymi górami Nr 144962

Fototapeta Dziecięcy pejzaż - grafika z balonami nad niebiesko-zielonymi górami Nr 144962

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta dla dzieci "Dziecięcy pejzaż - grafika z balonami nad niebiesko-zielonymi górami"

Zmień pokój dziecka w zaczarowaną przestrzeń. Dzięki fototapecie do pokoju dziecka Dziecięcy pejzaż - grafika z balonami nad niebiesko-zielonymi górami będzie to proste. Niepowtarzalna kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że pokój dziecka będzie pełen kolorów. W fototapecie Dziecięcy pejzaż - grafika z balonami nad niebiesko-zielonymi górami inspirowaliśmy się takimi motywami jak pejzaż, dla dzieci, góry, balony, dziecięce oraz fototapety. Dzięki temu powstała dekoracja ścienna prezentująca ulubione bajki Twojej pociechy.

Fototapeta Dziecięcy pejzaż - grafika z balonami nad niebiesko-zielonymi górami to oryginalna dekoracja na ścianę, która oprócz tego jest prosta w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w sklepie bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, jedynie ścianę trzeba posmarować klejem. Jeżeli pojawią się nierówności po przyklejeniu, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta dla dzieci na ścianę Dziecięcy pejzaż - grafika z balonami nad niebiesko-zielonymi górami jest wielkoformatową dekoracją ścienną, która w efektowny sposób odmieni charakter wnętrza.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety dla dzieci Fototapety dla niemowlaków
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE