inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Promocja ważna do 10.08.2022

Fototapeta Jelenie wśród drzew – bajkowy motyw natury, idealny do pokoju dziecka Nr 138575

Fototapeta Jelenie wśród drzew – bajkowy motyw natury, idealny do pokoju dziecka Nr 138575

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Fototapeta dla dzieci "Bajkowy las - trzeci wariant"

Zmień pokój dziecka w zaczarowaną przestrzeń. Dzięki fototapecie dla dzieci Bajkowy las - trzeci wariant będzie to proste. Oryginalna kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że w pokoju dziecięcym nie zabraknie kolorów. W fototapecie Bajkowy las - trzeci wariant inspirowaliśmy się takimi motywami jak natura, las, fantazja, jelenie oraz dziewczynka. Dzięki temu powstała dekoracja na ścianę prezentująca ulubione postacie Twojej pociechy.

Fototapeta Bajkowy las - trzeci wariant to niebanalna dekoracja na ścianę, która w dodatku jest łatwa w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w galerii bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, tylko ściana musi być posmarowana klejem. Jeżeli pojawią się nierówności po przyklejeniu, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta do pokoju dziecka Bajkowy las - trzeci wariant jest dekoracją ścienną w dużym wymiarze, która w atrakcyjny sposób odmieni charakter wnętrza.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE