inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Fototapeta Małpie sztuczki Nr 107822

Fototapeta Małpie sztuczki Nr 107822

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta dla dzieci "Małpie sztuczki"

Zmień pokój dziecka w kolorową przestrzeń. Dzięki fototapecie do pokoju dziecięcego Małpie sztuczki będzie to proste. Niepowtarzalna kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że w pokoju dziecięcym nie zabraknie kolorów. W fototapecie Małpie sztuczki inspirowaliśmy się takimi motywami jak natura, rośliny, drzewa, las, dla dzieci, zielony, preschooler, trawy, małpy oraz fototapety. Dzięki temu powstała dekoracja na ścianę eksponująca ulubione postacie Twojej pociechy.

Fototapeta Małpie sztuczki to wyjątkowa dekoracja na ścianę, która oprócz tego jest łatwa w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w sklepie bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, jedynie ścianę trzeba posmarować klejem. Po przyklejeniu, jeśli zobaczymy nierówności na fototapecie, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta do pokoju dziecka Małpie sztuczki jest wielkoformatową dekoracją ścienną, która w atrakcyjny sposób odmieni wystrój wnętrza.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE