inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Darmowa dostawa

Fototapeta Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w beżowych odcieniach Nr 148026

Fototapeta Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w beżowych odcieniach Nr 148026

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Fototapeta dla dzieci "Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w beżowych odcieniach"

Zmień pokój dziecka w zaczarowaną przestrzeń. Dzięki fototapecie dla dzieci na ścianę Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w beżowych odcieniach z pewnością to się uda. Wyjątkowa kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że pokój dziecka będzie wypełniony najpiękniejszymi kolorami. W fototapecie Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w beżowych odcieniach inspirowaliśmy się takimi motywami jak zwierzęta, mapy, świat, kontynenty, dziewczynka, chłopiec oraz fototapety. Dzięki temu powstała dekoracja na ścianę prezentująca ulubione postacie z bajek Twojej pociechy.

Fototapeta Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w beżowych odcieniach to wyjątkowa dekoracja na ścianę, która oprócz tego jest łatwa w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w galerii bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, jedynie ścianę trzeba posmarować klejem. Po przyklejeniu, jeśli zobaczymy nierówności na fototapecie, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta dla dzieci Mapa świata dla dzieci - kontynenty i oceany w beżowych odcieniach jest dekoracją ścienną w dużym wymiarze, która w efektowny sposób odmieni aranżację wnętrza.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety dla dzieci
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE