inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na fototapety Promocja ważna do 04.12.2022

Fototapeta Miłość anime - fioletowa grafika serca z dłoni rysowana w stylu mangi Nr 145512

Fototapeta Miłość anime - fioletowa grafika serca z dłoni rysowana w stylu mangi Nr 145512

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta dla dzieci "Miłość anime - fioletowa grafika serca z dłoni rysowana w stylu mangi"

Zmień pokój dziecka w magiczną przestrzeń. Dzięki fototapecie do pokoju dziecka Miłość anime - fioletowa grafika serca z dłoni rysowana w stylu mangi z pewnością to się uda. Wyjątkowa kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że pokój dziecka będzie wypełniony najpiękniejszymi kolorami. W fototapecie dla dziecka Miłość anime - fioletowa grafika serca z dłoni rysowana w stylu mangi inspirowaliśmy się takimi motywami jak postacie, dla dzieci, miłość oraz dłonie. Dzięki temu powstała dekoracja ścienna pokazująca ulubione bajki Twojej pociechy.

Fototapeta Miłość anime - fioletowa grafika serca z dłoni rysowana w stylu mangi to niebanalna dekoracja na ścianę, która oprócz tego jest łatwa w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w sklepie bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, tylko ściana musi być posmarowana klejem. Po przyklejeniu, jeśli zobaczymy nierówności na fototapecie, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta dla dzieci Miłość anime - fioletowa grafika serca z dłoni rysowana w stylu mangi jest wielkoformatową dekoracją ścienną, która w atrakcyjny sposób odmieni wystrój wnętrza.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE