inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Fototapeta Sympatyczne zwierzęta - zabawna abstrakcja z psami w ciepłych barwach Nr 129030

Fototapeta Sympatyczne zwierzęta - zabawna abstrakcja z psami w ciepłych barwach Nr 129030

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta dla dzieci "Sympatyczne zwierzęta"

Zmień pokój dziecka w zaczarowaną przestrzeń. Dzięki fototapecie do pokoju dziecka Sympatyczne zwierzęta z pewnością to się uda. Niepowtarzalna kolekcja fototapet Dla dzieci sprawi, że pokój dziecka będzie pełen kolorów. W fototapecie Sympatyczne zwierzęta inspirowaliśmy się takimi motywami jak abstrakcja, zwierzęta, dla dzieci, preschooler, zabawny oraz fototapety. Dzięki temu powstała dekoracja ścienna pokazująca ulubione postacie Twojej pociechy.

Fototapeta Sympatyczne zwierzęta to oryginalna dekoracja na ścianę, która w dodatku jest łatwa w montażu. Zamówiona fototapeta podzielona jest na 50-centrymetrowe pasy, dzięki czemu nakłada się ją podobnie, jak tapety w rolkach. Fototapety w galerii bimago są wykonane z flizeliny. Przed nałożeniem, jedynie ścianę trzeba posmarować klejem. Jeżeli pojawią się nierówności po przyklejeniu, możemy rozprostować je wałkiem. Fototapeta dla dzieci Sympatyczne zwierzęta jest dekoracją ścienną w dużym wymiarze, która w atrakcyjny sposób odmieni wystrój wnętrza.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE