inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Fototapeta Dmuchawcowy las - kwiaty dmuchawca przedstawione w skandynawskim stylu Nr 60367

Fototapeta Dmuchawcowy las - kwiaty dmuchawca przedstawione w skandynawskim stylu Nr 60367

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Fototapeta na ścianę "Dmuchawcowy las - kwiaty dmuchawca przedstawione w skandynawskim stylu"

Kwiaty idealnie wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Dmuchawcowy las - kwiaty dmuchawca przedstawione w skandynawskim stylu" jest tego najlepszym dowodem. Dmuchawce na tej fototapecie wyglądają nieziemsko a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, dmuchawce oraz fototapety. Niewątpliwie te akcenty stanowią idealny kolaż na dekoracji "Dmuchawcowy las - kwiaty dmuchawca przedstawione w skandynawskim stylu". Wzór "Dmuchawcowy las - kwiaty dmuchawca przedstawione w skandynawskim stylu" jest dostępny również jako fototapeta wodoodporna, która świetnie nada się jako produkt do holu, garażu czy kuchni.

Modna kwiatowa fototapeta "Dmuchawcowy las - kwiaty dmuchawca przedstawione w skandynawskim stylu" gwarantuje, że Twoja sypialnia zmieni się w stylowe i nowoczesne wnętrze. Dmuchawce na fototapecie, której dominujący kolor to biały, będzie wymarzoną dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej staranne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na ścianę "Dmuchawcowy las - kwiaty dmuchawca przedstawione w skandynawskim stylu" pokazuje piękno kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Dmuchawcowy las - kwiaty dmuchawca przedstawione w skandynawskim stylu" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE