inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 05.12.2023 Koniec promocji za: : :

Fototapeta Industrialne oblicze dmuchawców – kompozycja z motywem roślinnym Nr 138470

Fototapeta Industrialne oblicze dmuchawców – kompozycja z motywem roślinnym Nr 138470

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Industrialne oblicze dmuchawców – kompozycja z motywem roślinnym"

Kwiaty idealnie wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Industrialne oblicze dmuchawców – kompozycja z motywem roślinnym" jest tego najlepszym dowodem. Dmuchawce na tej fototapecie wyglądają zniewalająco a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: rośliny, beton, dmuchawce, industrialne oraz fototapety. Niewątpliwie te elementy stanowią idealny kolaż na dekoracji "Industrialne oblicze dmuchawców – kompozycja z motywem roślinnym". Wzór "Industrialne oblicze dmuchawców – kompozycja z motywem roślinnym" jest dostępny także jako wodoodporna fototapeta, która świetnie nada się jako produkt do kuchni lub łazienki.

Elegancka fototapeta kwiaty "Industrialne oblicze dmuchawców – kompozycja z motywem roślinnym" gwarantuje, że Twoja sypialnia zmieni się w szykowne i nowoczesne wnętrze. Dmuchawce na fototapecie, której dominujący kolor to brązowy, będzie zachwycającą dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Industrialne oblicze dmuchawców – kompozycja z motywem roślinnym" oddaje piękno kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Pomysły na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Industrialne oblicze dmuchawców – kompozycja z motywem roślinnym" można zobaczyć na stronie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim domu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE