inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na fototapety Oferta ważna do 05.02.2023

Fototapeta Jak niesione wiatrem nasiona dmuchawców... Nr 60634

Fototapeta Jak niesione wiatrem nasiona dmuchawców... Nr 60634

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Jak niesione wiatrem nasiona dmuchawców..."

Kwiaty fantastycznie wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Jak niesione wiatrem nasiona dmuchawców..." jest tego najlepszym dowodem. Dmuchawce na tej fototapecie wyglądają nieziemsko a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, dmuchawce, wiatr oraz fototapety. Niewątpliwie te akcenty stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Jak niesione wiatrem nasiona dmuchawców...".

Modna fototapeta w kwiaty "Jak niesione wiatrem nasiona dmuchawców..." sprawi, że Twoja sypialnia zmieni się w gustowne i nowoczesne wnętrze. Dmuchawce na fototapecie, której dominujący kolor to czarny, będzie wymarzoną dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta "Jak niesione wiatrem nasiona dmuchawców..." oddaje urodę kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Jak niesione wiatrem nasiona dmuchawców..." można zobaczyć na stronie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim mieszkaniu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety dmuchawce Fototapety kuchnia
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE