inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-50% na fototapety Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Fototapeta Magia natury Nr 97285

Fototapeta Magia natury Nr 97285

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Magia natury"

Kwiaty cudownie wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Magia natury" jest tego najlepszym dowodem. Dmuchawce na tej fototapecie wyglądają niewiarygodnie a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, romantyczny, światło, niebieski, dmuchawce, wiatr oraz fototapety. Niewątpliwie te akcenty stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Magia natury".

Awangardowa kwiecista fototapeta "Magia natury" sprawi, że Twój salon zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Dmuchawce na fototapecie, której dominujący kolor to niebieski, będzie wymarzoną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta "Magia natury" oddaje urodę kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z kwiecistą fototapetą "Magia natury" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim domu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety pejzaże Fototapety kwiaty
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE