inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na fototapety Oferta ważna do 07.12.2023

Fototapeta Niebieskie zauroczenie - zbliżenie na kwiaty dmuchawca na rozmytym tle Nr 74558

Fototapeta Niebieskie zauroczenie - zbliżenie na kwiaty dmuchawca na rozmytym tle Nr 74558

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Niebieskie zauroczenie - zbliżenie na kwiaty dmuchawca na rozmytym tle"

Kwiaty spektakularnie wyglądają na wielkoformatowej dekoracji ściennej, a fototapeta "Niebieskie zauroczenie - zbliżenie na kwiaty dmuchawca na rozmytym tle" jest tego najlepszym dowodem. Dmuchawce na tej fototapecie wyglądają nieziemsko a uroku dodaje im oryginalna kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, niebo, dmuchawce, niebieskie oraz fototapety. Niewątpliwie te elementy stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Niebieskie zauroczenie - zbliżenie na kwiaty dmuchawca na rozmytym tle". Wzór "Niebieskie zauroczenie - zbliżenie na kwiaty dmuchawca na rozmytym tle" jest dostępny także jako fototapeta wodoodporna, która świetnie nada się jako produkt do łazienki lub garażu.

Elegancka kwiatowa fototapeta "Niebieskie zauroczenie - zbliżenie na kwiaty dmuchawca na rozmytym tle" gwarantuje, że Twoja sypialnia lub salon zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Dmuchawce na fototapecie, której dominujący kolor to błękitny, będzie idealną dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Niebieskie zauroczenie - zbliżenie na kwiaty dmuchawca na rozmytym tle" oddaje urodę kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Niebieskie zauroczenie - zbliżenie na kwiaty dmuchawca na rozmytym tle" można zobaczyć na stronie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim wnętrzu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety dmuchawce
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE