inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na wszystkie fototapety BLACK SALE

Fototapeta Symbol lata - białe graficzne ulatujące dmuchawce na świetlistym tle Nr 69571

Fototapeta Symbol lata - białe graficzne ulatujące dmuchawce na świetlistym tle Nr 69571

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Symbol lata - białe graficzne ulatujące dmuchawce na świetlistym tle"

Kwiaty spektakularnie wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Symbol lata - białe graficzne ulatujące dmuchawce na świetlistym tle" jest tego najlepszym przykładem. Dmuchawce na tej fototapecie wyglądają nieziemsko a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, blask, słońce, dmuchawce, światło, wiatr oraz fototapety. Niewątpliwie te elementy stanowią interesujący kolaż na dekoracji "Symbol lata - białe graficzne ulatujące dmuchawce na świetlistym tle". Wzór "Symbol lata - białe graficzne ulatujące dmuchawce na świetlistym tle" jest dostępny również jako fototapeta zmywalna, która świetnie nada się jako produkt do łazienki lub garażu.

Nowoczesna fototapeta na ścianę kwiaty "Symbol lata - białe graficzne ulatujące dmuchawce na świetlistym tle" sprawi, że Twoja sypialnia zmieni się w gustowne i nowoczesne wnętrze. Dmuchawce na fototapecie, której kluczowy kolor to fioletowy, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta "Symbol lata - białe graficzne ulatujące dmuchawce na świetlistym tle" pokazuje piękno kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Symbol lata - białe graficzne ulatujące dmuchawce na świetlistym tle" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim wnętrzu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety dmuchawce
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE