inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na wszystkie fototapety do 04.10.2023

Fototapeta Efemeryczne kwiaty - linearna roślinność na malachitowym tle Nr 144484

Fototapeta Efemeryczne kwiaty - linearna roślinność na malachitowym tle Nr 144484

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Efemeryczne kwiaty - linearna roślinność na malachitowym tle"

Kwiaty fenomenalnie wyglądają na dużej dekoracji, a fototapeta na wymiar "Efemeryczne kwiaty - linearna roślinność na malachitowym tle" jest tego najlepszym dowodem. Kwiaty na tej fototapecie wyglądają niewiarygodnie a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: rośliny, kwiaty, tekstura, tło, lineart oraz fototapety. Niewątpliwie te detale stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Efemeryczne kwiaty - linearna roślinność na malachitowym tle". Wzór "Efemeryczne kwiaty - linearna roślinność na malachitowym tle" jest dostępny również jako fototapeta wodoodporna, która świetnie nada się jako produkt do kuchni lub łazienki.

Awangardowa kwiatowa fototapeta "Efemeryczne kwiaty - linearna roślinność na malachitowym tle" sprawi, że Twój salon zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Kwiaty na fototapecie, której dominujący kolor to turkusowy, będzie zachwycającą dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Efemeryczne kwiaty - linearna roślinność na malachitowym tle" oddaje urodę kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Efemeryczne kwiaty - linearna roślinność na malachitowym tle" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim wnętrzu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety kwiaty
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE