inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-35% na fototapety Promocja ważna do 22.08.2022

Fototapeta Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą Nr 144512

Fototapeta Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą Nr 144512

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Fototapeta "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą"

Kwiaty fenomenalnie wyglądają na wielkoformatowej dekoracji ściennej, a fototapeta "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą" jest tego najlepszym przykładem. Kwiaty na tej fototapecie wyglądają niebywale a uroku dodaje im oryginalna kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty oraz ogród. Niewątpliwie te akcenty stanowią idealny kolaż na dekoracji "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą".

Elegancka fototapeta kwiaty "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą" gwarantuje, że Twoja sypialnia zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Kwiaty na fototapecie, której kluczowy kolor to fioletowy, będzie wymarzoną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą" oddaje piękno kwiatów oraz wyraziste kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą" można zobaczyć na stronie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE