inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 10.12.2023

Fototapeta Fioletowy ogród - kwiaty i koła na tle z deseniami malowane akwarelą Nr 144512

Fototapeta Fioletowy ogród - kwiaty i koła na tle z deseniami malowane akwarelą Nr 144512

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na wymiar "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą"

Kwiaty spektakularnie wyglądają na dużej dekoracji, a fototapeta "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą" jest tego najlepszym dowodem. Kwiaty na tej fototapecie wyglądają zniewalająco a uroku dodaje im pomysłowa kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, ogród oraz fototapety. Niewątpliwie te detale stanowią interesujący kolaż na dekoracji "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą". Wzór "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą" jest dostępny również jako fototapeta wodoodporna, która świetnie nada się jako produkt do łazienki lub garażu.

Awangardowa kwiecista fototapeta "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Kwiaty na fototapecie, której dominujący kolor to szary, będzie zachwycającą dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na wymiar "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą" pokazuje piękno kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Pomysły na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Fioletowy ogród - delikatne kwiaty i kształty malowane akwarelą" można zobaczyć na stronie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim domu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety kwiaty Fototapety do pokoju Fototapety przedpokój
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE