inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na fototapety Oferta ważna do 29.02.2024 Koniec promocji za: : :

Fototapeta Fantazyjny ogród - motyw kwiatów dmuchawca na tle z efektem blasku Nr 88413

Fototapeta Fantazyjny ogród - motyw kwiatów dmuchawca na tle z efektem blasku Nr 88413

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Fantazyjny ogród - motyw kwiatów dmuchawca na tle z efektem blasku"

Kwiaty idealnie wyglądają na dużej dekoracji, a fototapeta "Fantazyjny ogród - motyw kwiatów dmuchawca na tle z efektem blasku" jest tego najlepszym przykładem. Inne kwiaty na tej fototapecie wyglądają zniewalająco a uroku dodaje im nowatorska kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, tła, blask, światło oraz fototapety. Niewątpliwie te akcenty stanowią interesujący kolaż na dekoracji "Fantazyjny ogród - motyw kwiatów dmuchawca na tle z efektem blasku". Wzór "Fantazyjny ogród - motyw kwiatów dmuchawca na tle z efektem blasku" jest dostępny również jako fototapeta zmywalna, która świetnie nada się jako produkt do kuchni lub łazienki.

Elegancka fototapeta z kwiatami "Fantazyjny ogród - motyw kwiatów dmuchawca na tle z efektem blasku" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Inne kwiaty na fototapecie, której pierwszoplanowy kolor to różowy, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta "Fantazyjny ogród - motyw kwiatów dmuchawca na tle z efektem blasku" pokazuje piękno kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Pomysły na aranżacje wnętrz z kwiecistą fototapetą "Fantazyjny ogród - motyw kwiatów dmuchawca na tle z efektem blasku" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim mieszkaniu.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety inne kwiaty
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE