inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-35% na fototapety Promocja ważna do 08.12.2022

Fototapeta Kwiaty fuksji - akwarelowe gęste pnącza różowych roślin i liści Nr 145526

Fototapeta Kwiaty fuksji - akwarelowe gęste pnącza różowych roślin i liści Nr 145526

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Kwiaty fuksji - akwarelowe gęste pnącza różowych roślin i liści"

Kwiaty wspaniale wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Kwiaty fuksji - akwarelowe gęste pnącza różowych roślin i liści" jest tego najlepszym dowodem. Inne kwiaty na tej fototapecie wyglądają niebywale a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, rośliny oraz kwiaty. Niewątpliwie te detale stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Kwiaty fuksji - akwarelowe gęste pnącza różowych roślin i liści".

Nowoczesna fototapeta kwiaty "Kwiaty fuksji - akwarelowe gęste pnącza różowych roślin i liści" gwarantuje, że Twoja sypialnia zmieni się w stylowe i nowoczesne wnętrze. Inne kwiaty na fototapecie, której kluczowy kolor to różowy, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej staranne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Kwiaty fuksji - akwarelowe gęste pnącza różowych roślin i liści" pokazuje piękno kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Kwiaty fuksji - akwarelowe gęste pnącza różowych roślin i liści" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim domu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE