inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-30% na fototapety Promocja ważna do 04.12.2022

Fototapeta Miłożąb we mgle Nr 146373

Fototapeta Miłożąb we mgle Nr 146373

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Miłożąb we mgle"

Kwiaty cudownie wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Miłożąb we mgle" jest tego najlepszym dowodem. Inne kwiaty na tej fototapecie wyglądają niewiarygodnie a uroku dodaje im nowatorska kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, abstrakcja, rośliny oraz liście. Niewątpliwie te elementy stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Miłożąb we mgle".

Elegancka fototapeta kwiaty "Miłożąb we mgle" sprawi, że Twoja sypialnia zmieni się w szykowne i nowoczesne wnętrze. Inne kwiaty na fototapecie, której pierwszoplanowy kolor to szary, będzie zachwycającą dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na wymiar "Miłożąb we mgle" oddaje urodę kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Miłożąb we mgle" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE