inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 05.12.2023 Koniec promocji za: : :

Fototapeta Motyw kwiatowy - kwiaty azalii w wodnym odbiciu i promieniach słońca Nr 60718

Fototapeta Motyw kwiatowy - kwiaty azalii w wodnym odbiciu i promieniach słońca Nr 60718

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Motyw kwiatowy - kwiaty azalii w wodnym odbiciu i promieniach słońca"

Kwiaty spektakularnie wyglądają na dużej dekoracji, a fototapeta "Motyw kwiatowy - kwiaty azalii w wodnym odbiciu i promieniach słońca" jest tego najlepszym przykładem. Inne kwiaty na tej fototapecie wyglądają niewiarygodnie a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, azalie oraz fototapety. Niewątpliwie te elementy stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Motyw kwiatowy - kwiaty azalii w wodnym odbiciu i promieniach słońca". Wzór "Motyw kwiatowy - kwiaty azalii w wodnym odbiciu i promieniach słońca" jest dostępny także jako fototapeta zmywalna, która świetnie nada się jako produkt do kuchni, łazienki czy garażu.

Elegancka fototapeta kwiaty "Motyw kwiatowy - kwiaty azalii w wodnym odbiciu i promieniach słońca" sprawi, że Twoja sypialnia zmieni się w gustowne i nowoczesne wnętrze. Inne kwiaty na fototapecie, której kluczowy kolor to zielony, będzie wymarzoną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta "Motyw kwiatowy - kwiaty azalii w wodnym odbiciu i promieniach słońca" pokazuje piękno kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Motyw kwiatowy - kwiaty azalii w wodnym odbiciu i promieniach słońca" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE