inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
BLACK SALE do -50% Oferta ważna do 30.11.2022 zobacz

Fototapeta Płatki piwonii - delikatne wnętrze bladoróżowego kwiatu Nr 145329

Fototapeta Płatki piwonii - delikatne wnętrze bladoróżowego kwiatu Nr 145329

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Płatki piwonii - delikatne wnętrze bladoróżowego kwiatu"

Kwiaty cudownie wyglądają na dużej dekoracji ściennej, a fototapeta "Płatki piwonii - delikatne wnętrze bladoróżowego kwiatu" jest tego najlepszym przykładem. Inne kwiaty na tej fototapecie wyglądają zjawiskowo a uroku dodaje im pomysłowa kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, abstrakcja oraz kwiaty. Niewątpliwie te akcenty stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Płatki piwonii - delikatne wnętrze bladoróżowego kwiatu".

Nowoczesna kwiatowa fototapeta "Płatki piwonii - delikatne wnętrze bladoróżowego kwiatu" sprawi, że Twój salon zmieni się w stylowe i nowoczesne wnętrze. Inne kwiaty na fototapecie, której kluczowy kolor to różowy, będzie zachwycającą dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na ścianę "Płatki piwonii - delikatne wnętrze bladoróżowego kwiatu" pokazuje piękno kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Płatki piwonii - delikatne wnętrze bladoróżowego kwiatu" można zobaczyć na stronie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim domu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE