inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 20.05.2024

Fototapeta Stokrotki - poranna rosa i pejzaż łąki z kwiatami w kroplach wody Nr 60470

Fototapeta Stokrotki - poranna rosa i pejzaż łąki z kwiatami w kroplach wody Nr 60470

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Stokrotki - poranna rosa i pejzaż łąki z kwiatami w kroplach wody"

Kwiaty wspaniale wyglądają na wielkoformatowej dekoracji, a fototapeta "Stokrotki - poranna rosa i pejzaż łąki z kwiatami w kroplach wody" jest tego najlepszym dowodem. Łąka na tej fototapecie wyglądają zjawiskowo a uroku dodaje im oryginalna kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, rośliny, kwiaty, łąki oraz fototapety. Niewątpliwie te detale stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Stokrotki - poranna rosa i pejzaż łąki z kwiatami w kroplach wody". Wzór "Stokrotki - poranna rosa i pejzaż łąki z kwiatami w kroplach wody" jest dostępny także jako fototapeta wodoodporna, która świetnie nada się jako produkt do łazienki lub garażu.

Elegancka fototapeta na ścianę kwiaty "Stokrotki - poranna rosa i pejzaż łąki z kwiatami w kroplach wody" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Łąka na fototapecie, której pierwszoplanowy kolor to zielony, będzie wymarzoną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Stokrotki - poranna rosa i pejzaż łąki z kwiatami w kroplach wody" pokazuje urodę kwiatów oraz wyraziste kolory. Pomysły na aranżacje wnętrz z kwiecistą fototapetą "Stokrotki - poranna rosa i pejzaż łąki z kwiatami w kroplach wody" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE