inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na fototapety Oferta ważna do 09.02.2023 zobacz

Fototapeta Lilie - jasne kremowe kwiaty na dekoracyjnym białym tle w wodzie Nr 148796

Fototapeta Lilie - jasne kremowe kwiaty na dekoracyjnym białym tle w wodzie Nr 148796

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Lilie - jasne kremowe kwiaty na dekoracyjnym białym tle w wodzie"

Kwiaty idealnie wyglądają na wielkoformatowej ozdobie ściennej, a fototapeta "Lilie - jasne kremowe kwiaty na dekoracyjnym białym tle w wodzie" jest tego najlepszym przykładem. Lilie na tej fototapecie wyglądają zniewalająco a uroku dodaje im nowatorska kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, woda oraz lilie. Niewątpliwie te elementy stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Lilie - jasne kremowe kwiaty na dekoracyjnym białym tle w wodzie".

Elegancka fototapeta w kwiaty "Lilie - jasne kremowe kwiaty na dekoracyjnym białym tle w wodzie" sprawi, że Twój salon zmieni się w gustowne i nowoczesne wnętrze. Lilie na fototapecie, której kluczowy kolor to szary, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na ścianę "Lilie - jasne kremowe kwiaty na dekoracyjnym białym tle w wodzie" oddaje piękno kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Lilie - jasne kremowe kwiaty na dekoracyjnym białym tle w wodzie" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE