inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 05.12.2023

Fototapeta Kwitnąca magnolia - motyw roślinny ze zbliżeniem na kwiat magnolii Nr 60413

Fototapeta Kwitnąca magnolia - motyw roślinny ze zbliżeniem na kwiat magnolii Nr 60413

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na wymiar "Kwitnąca magnolia - motyw roślinny ze zbliżeniem na kwiat magnolii"

Kwiaty fantastycznie wyglądają na wielkoformatowej dekoracji ściennej, a fototapeta na wymiar "Kwitnąca magnolia - motyw roślinny ze zbliżeniem na kwiat magnolii" jest tego najlepszym dowodem. Magnolie na tej fototapecie wyglądają nieziemsko a uroku dodaje im nowatorska kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, magnolie oraz fototapety. Niewątpliwie te detale stanowią interesujący kolaż na dekoracji "Kwitnąca magnolia - motyw roślinny ze zbliżeniem na kwiat magnolii". Wzór "Kwitnąca magnolia - motyw roślinny ze zbliżeniem na kwiat magnolii" jest dostępny również jako fototapeta zmywalna, która świetnie nada się jako produkt do łazienki czy klatki schodowej.

Nowoczesna fototapeta kwiaty "Kwitnąca magnolia - motyw roślinny ze zbliżeniem na kwiat magnolii" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Magnolie na fototapecie, której kluczowy kolor to różowy, będzie zachwycającą dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej staranne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na wymiar "Kwitnąca magnolia - motyw roślinny ze zbliżeniem na kwiat magnolii" pokazuje piękno kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Pomysły na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Kwitnąca magnolia - motyw roślinny ze zbliżeniem na kwiat magnolii" można zobaczyć na stronie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim domu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE