inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 05.12.2023

Fototapeta Łąka maki i chabry... - pejzaż przedstawiający trawy i kolorowe kwiaty Nr 60391

Fototapeta Łąka maki i chabry... - pejzaż przedstawiający trawy i kolorowe kwiaty Nr 60391

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Łąka maki i chabry... - pejzaż przedstawiający trawy i kolorowe kwiaty"

Kwiaty cudownie wyglądają na dużej dekoracji ściennej, a fototapeta na wymiar "Łąka maki i chabry... - pejzaż przedstawiający trawy i kolorowe kwiaty" jest tego najlepszym przykładem. Maki na tej fototapecie wyglądają niewiarygodnie a uroku dodaje im nowatorska kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, rośliny, kwiaty, maki, łąki, trawy oraz fototapety. Niewątpliwie te elementy stanowią idealny kolaż na dekoracji "Łąka maki i chabry... - pejzaż przedstawiający trawy i kolorowe kwiaty". Wzór "Łąka maki i chabry... - pejzaż przedstawiający trawy i kolorowe kwiaty" jest dostępny również jako wodoodporna fototapeta, która świetnie nada się jako produkt do kuchni, łazienki czy garażu.

Nowoczesna fototapeta w kwiaty "Łąka maki i chabry... - pejzaż przedstawiający trawy i kolorowe kwiaty" gwarantuje, że Twoja sypialnia zmieni się w stylowe i nowoczesne wnętrze. Maki na fototapecie, której dominujący kolor to kolorowy, będzie zachwycającą dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na ścianę "Łąka maki i chabry... - pejzaż przedstawiający trawy i kolorowe kwiaty" pokazuje urodę kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Pomysły na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Łąka maki i chabry... - pejzaż przedstawiający trawy i kolorowe kwiaty" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE