inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Fototapeta Maki w słoneczny letni dzień - czerwone kwiaty w ciepłych barwach Nr 60384

Fototapeta Maki w słoneczny letni dzień - czerwone kwiaty w ciepłych barwach Nr 60384

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa

Fototapeta na ścianę "Maki w słoneczny letni dzień - czerwone kwiaty w ciepłych barwach"

Kwiaty fenomenalnie wyglądają na dużej dekoracji ściennej, a fototapeta "Maki w słoneczny letni dzień - czerwone kwiaty w ciepłych barwach" jest tego najlepszym dowodem. Maki na tej fototapecie wyglądają zjawiskowo a uroku dodaje im oryginalna kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, rośliny, kwiaty, maki, łąki oraz fototapety. Niewątpliwie te elementy stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Maki w słoneczny letni dzień - czerwone kwiaty w ciepłych barwach". Wzór "Maki w słoneczny letni dzień - czerwone kwiaty w ciepłych barwach" jest dostępny również jako wodoodporna fototapeta, która świetnie nada się jako produkt do łazienki lub garażu.

Elegancka kwiecista fototapeta "Maki w słoneczny letni dzień - czerwone kwiaty w ciepłych barwach" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Maki na fototapecie, której dominujący kolor to pomarańczowy, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej staranne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na wymiar "Maki w słoneczny letni dzień - czerwone kwiaty w ciepłych barwach" oddaje piękno kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Maki w słoneczny letni dzień - czerwone kwiaty w ciepłych barwach" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim wnętrzu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE