inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na wszystkie fototapety do 04.10.2023

Fototapeta Pole czerwonych maków - łąka ze zbliżeniem na kwiaty z rozmytym tłem Nr 60398

Fototapeta Pole czerwonych maków - łąka ze zbliżeniem na kwiaty z rozmytym tłem Nr 60398

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Pole czerwonych maków - łąka ze zbliżeniem na kwiaty z rozmytym tłem"

Kwiaty wspaniale wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Pole czerwonych maków - łąka ze zbliżeniem na kwiaty z rozmytym tłem" jest tego najlepszym dowodem. Maki na tej fototapecie wyglądają niebywale a uroku dodaje im oryginalna kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, maki oraz fototapety. Niewątpliwie te akcenty stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Pole czerwonych maków - łąka ze zbliżeniem na kwiaty z rozmytym tłem". Wzór "Pole czerwonych maków - łąka ze zbliżeniem na kwiaty z rozmytym tłem" jest dostępny również jako wodoodporna fototapeta, która świetnie nada się jako produkt do kuchni, łazienki czy garażu.

Nowoczesna fototapeta na ścianę kwiaty "Pole czerwonych maków - łąka ze zbliżeniem na kwiaty z rozmytym tłem" gwarantuje, że Twoja sypialnia lub salon zmieni się w stylowe i nowoczesne wnętrze. Maki na fototapecie, której dominujący kolor to zielony, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Pole czerwonych maków - łąka ze zbliżeniem na kwiaty z rozmytym tłem" oddaje urodę kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Pomysły na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Pole czerwonych maków - łąka ze zbliżeniem na kwiaty z rozmytym tłem" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE