inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 28.09.2023 Koniec promocji za: : :

Fototapeta Chwila relaksu - kwiaty orchidee na kamieniach zen na czarnym tle Nr 60188

Fototapeta Chwila relaksu - kwiaty orchidee na kamieniach zen na czarnym tle Nr 60188

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Chwila relaksu - kwiaty orchidee na kamieniach zen na czarnym tle"

Kwiaty fantastycznie wyglądają na dużej dekoracji, a fototapeta na wymiar "Chwila relaksu - kwiaty orchidee na kamieniach zen na czarnym tle" jest tego najlepszym dowodem. Orchidee na tej fototapecie wyglądają zjawiskowo a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, orchidee oraz fototapety. Niewątpliwie te akcenty stanowią idealny kolaż na dekoracji "Chwila relaksu - kwiaty orchidee na kamieniach zen na czarnym tle". Wzór "Chwila relaksu - kwiaty orchidee na kamieniach zen na czarnym tle" jest dostępny również jako fototapeta zmywalna, która świetnie nada się jako produkt do holu, garażu czy kuchni.

Elegancka kwiecista fototapeta "Chwila relaksu - kwiaty orchidee na kamieniach zen na czarnym tle" gwarantuje, że Twoja sypialnia zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Orchidee na fototapecie, której pierwszoplanowy kolor to czarny, będzie wymarzoną dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta "Chwila relaksu - kwiaty orchidee na kamieniach zen na czarnym tle" pokazuje piękno kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z kwiatową fototapetą "Chwila relaksu - kwiaty orchidee na kamieniach zen na czarnym tle" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE