inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 03.03.2024

Fototapeta Eleganckie kwiaty - abstrakcja z białymi orchideami na tle deseni Nr 60183

Fototapeta Eleganckie kwiaty - abstrakcja z białymi orchideami na tle deseni Nr 60183

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na wymiar "Eleganckie kwiaty - abstrakcja z białymi orchideami na tle deseni"

Kwiaty spektakularnie wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Eleganckie kwiaty - abstrakcja z białymi orchideami na tle deseni" jest tego najlepszym przykładem. Orchidee na tej fototapecie wyglądają zniewalająco a uroku dodaje im oryginalna kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, rośliny, kwiaty, orchidee oraz fototapety. Niewątpliwie te detale stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Eleganckie kwiaty - abstrakcja z białymi orchideami na tle deseni". Wzór "Eleganckie kwiaty - abstrakcja z białymi orchideami na tle deseni" jest dostępny także jako fototapeta zmywalna, która świetnie nada się jako produkt do łazienki lub garażu.

Nowoczesna fototapeta na ścianę kwiaty "Eleganckie kwiaty - abstrakcja z białymi orchideami na tle deseni" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w szykowne i nowoczesne wnętrze. Orchidee na fototapecie, której kluczowy kolor to biały, będzie zachwycającą dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na wymiar "Eleganckie kwiaty - abstrakcja z białymi orchideami na tle deseni" pokazuje piękno kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z kwiecistą fototapetą "Eleganckie kwiaty - abstrakcja z białymi orchideami na tle deseni" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim wnętrzu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE