inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

Fototapeta Pamiętnik i orchidee - motyw z kwiatami w centrum i napisami w tle Nr 60240

Fototapeta Pamiętnik i orchidee - motyw z kwiatami w centrum i napisami w tle Nr 60240

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Pamiętnik i orchidee - motyw z kwiatami w centrum i napisami w tle"

Kwiaty wspaniale wyglądają na wielkoformatowej dekoracji, a fototapeta "Pamiętnik i orchidee - motyw z kwiatami w centrum i napisami w tle" jest tego najlepszym dowodem. Orchidee na tej fototapecie wyglądają zjawiskowo a uroku dodaje im oryginalna kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: natura, rośliny, kwiaty, napisy, orchidee oraz fototapety. Niewątpliwie te detale stanowią interesujący kolaż na dekoracji "Pamiętnik i orchidee - motyw z kwiatami w centrum i napisami w tle". Wzór "Pamiętnik i orchidee - motyw z kwiatami w centrum i napisami w tle" jest dostępny również jako fototapeta zmywalna, która świetnie nada się jako produkt do łazienki czy klatki schodowej.

Nowoczesna fototapeta na ścianę kwiaty "Pamiętnik i orchidee - motyw z kwiatami w centrum i napisami w tle" sprawi, że Twój salon zmieni się w szykowne i nowoczesne wnętrze. Orchidee na fototapecie, której pierwszoplanowy kolor to biały, będzie idealną dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Pamiętnik i orchidee - motyw z kwiatami w centrum i napisami w tle" pokazuje urodę kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z kwiecistą fototapetą "Pamiętnik i orchidee - motyw z kwiatami w centrum i napisami w tle" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE