inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na fototapety Oferta ważna do 06.12.2022 zobacz

Fototapeta Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - beżowy Nr 146172

Fototapeta Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - beżowy Nr 146172

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta "Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - beżowy"

Kwiaty cudownie wyglądają na wielkoformatowej ozdobie ściennej, a fototapeta na wymiar "Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - beżowy" jest tego najlepszym przykładem. Kwiaty na tej fototapecie wyglądają zniewalająco a uroku dodaje im nowatorska kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny oraz kwiaty. Niewątpliwie te detale stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - beżowy".

Awangardowa fototapeta kwiaty "Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - beżowy" gwarantuje, że Twój salon zmieni się w stylowe i nowoczesne wnętrze. Kwiaty na fototapecie, której dominujący kolor to beżowy, będzie wymarzoną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta "Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - beżowy" pokazuje piękno kwiatów oraz nieskazitelne kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - beżowy" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE