inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
BLACK SALE do -50% Oferta ważna do 30.11.2022 zobacz

Fototapeta Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - fioletowy Nr 146171

Fototapeta Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - fioletowy Nr 146171

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta na ścianę "Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - fioletowy"

Kwiaty cudownie wyglądają na wielkoformatowej dekoracji, a fototapeta "Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - fioletowy" jest tego najlepszym dowodem. Kwiaty na tej fototapecie wyglądają zjawiskowo a uroku dodaje im twórcza kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny oraz kwiaty. Niewątpliwie te elementy stanowią idealny kolaż na dekoracji "Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - fioletowy".

Awangardowa kwiatowa fototapeta "Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - fioletowy" sprawi, że Twoja sypialnia zmieni się w szykowne i nowoczesne wnętrze. Kwiaty na fototapecie, której dominujący kolor to biały, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta na wymiar "Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - fioletowy" oddaje piękno kwiatów oraz wyraziste kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z kwiecistą fototapetą "Rozkwitanie - rysunek różnych gatunków kwiatów na ścianie - fioletowy" można zobaczyć na witrynie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE