inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Ostatni dzień promocji Koniec promocji za: : :

Fototapeta Skąpane w letnim słońcu słoneczniki Nr 60731

Fototapeta Skąpane w letnim słońcu słoneczniki Nr 60731

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Fototapeta na wymiar "Skąpane w letnim słońcu słoneczniki"

Kwiaty fantastycznie wyglądają na wielkoformatowej ozdobie ściennej, a fototapeta na wymiar "Skąpane w letnim słońcu słoneczniki" jest tego najlepszym przykładem. Słoneczniki na tej fototapecie wyglądają zjawiskowo a uroku dodaje im pomysłowa kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: natura, rośliny, kwiaty, słoneczniki oraz fototapety. Niewątpliwie te elementy stanowią ciekawy kolaż na dekoracji "Skąpane w letnim słońcu słoneczniki".

Awangardowa kwiatowa fototapeta "Skąpane w letnim słońcu słoneczniki" sprawi, że Twoja sypialnia zmieni się w gustowne i nowoczesne wnętrze. Słoneczniki na fototapecie, której kluczowy kolor to żółty, będzie idealną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej dokładne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Skąpane w letnim słońcu słoneczniki" pokazuje urodę kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Skąpane w letnim słońcu słoneczniki" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim domu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE