inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-35% na fototapety Promocja ważna do 22.08.2022

Fototapeta Żółte niczym słońce - abstrakcyjna grafika w kształcie słoneczników Nr 143942

Fototapeta Żółte niczym słońce - abstrakcyjna grafika w kształcie słoneczników Nr 143942

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Fototapeta "Żółte niczym słońce - abstrakcyjna grafika w kształcie słoneczników"

Kwiaty spektakularnie wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Żółte niczym słońce - abstrakcyjna grafika w kształcie słoneczników" jest tego najlepszym przykładem. Słoneczniki na tej fototapecie wyglądają niebywale a uroku dodaje im pomysłowa kompozycja. Motywy wykorzystane na tej fototapecie to: abstrakcja, kwiaty, tło oraz słoneczniki. Niewątpliwie te akcenty stanowią idealny kolaż na dekoracji "Żółte niczym słońce - abstrakcyjna grafika w kształcie słoneczników".

Modna kwiatowa fototapeta "Żółte niczym słońce - abstrakcyjna grafika w kształcie słoneczników" gwarantuje, że Twoja sypialnia lub salon zmieni się w eleganckie i nowoczesne wnętrze. Słoneczniki na fototapecie, której pierwszoplanowy kolor to beżowy, będzie wymarzoną dekoracją dla miłośników tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki nowoczesnym maszynom i drukowi w wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta ścienna "Żółte niczym słońce - abstrakcyjna grafika w kształcie słoneczników" oddaje urodę kwiatów oraz pełne wyrazu kolory. Inspiracje na aranżacje wnętrz z fototapetą z kwiatami "Żółte niczym słońce - abstrakcyjna grafika w kształcie słoneczników" można zobaczyć na stronie i blogu bimago. Warto przypatrzeć się przykładowym wizualizacjom i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim domu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE