inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-35% na fototapety Promocja ważna do 15.08.2022

Fototapeta Złota opowieść - abstrakcyjna grafika z kwiatami na beżowym tle Nr 144504

Fototapeta Złota opowieść - abstrakcyjna grafika z kwiatami na beżowym tle Nr 144504

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Fototapeta "Złota opowieść - abstrakcyjna grafika z kwiatami na beżowym tle"

Kwiaty fantastycznie wyglądają na dużej ozdobie ściennej, a fototapeta "Złota opowieść - abstrakcyjna grafika z kwiatami na beżowym tle" jest tego najlepszym przykładem. Kwiaty na tej fototapecie wyglądają niewiarygodnie a uroku dodaje im nowatorska kompozycja. Motywy wykorzystane w tej dekoracji to: abstrakcja, rośliny, kwiaty, tło oraz tekstura. Niewątpliwie te detale stanowią idealny kolaż na dekoracji "Złota opowieść - abstrakcyjna grafika z kwiatami na beżowym tle".

Elegancka fototapeta kwiaty "Złota opowieść - abstrakcyjna grafika z kwiatami na beżowym tle" sprawi, że Twoja sypialnia zmieni się w gustowne i nowoczesne wnętrze. Kwiaty na fototapecie, której dominujący kolor to brązowy, będzie idealną dekoracją dla wielbicieli tych kwiatów. W fototapecie tej precyzyjne odwzorowanie wzoru jest zagwarantowane dzięki najlepszym maszynom i drukowi w bardzo wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu fototapeta "Złota opowieść - abstrakcyjna grafika z kwiatami na beżowym tle" pokazuje urodę kwiatów oraz wyraziste kolory. Podpowiedzi na aranżacje wnętrz z kwiecistą fototapetą "Złota opowieść - abstrakcyjna grafika z kwiatami na beżowym tle" można zobaczyć na sklepie i blogu bimago. Warto obejrzeć przykładowe wizualizacje i wykorzystać dekoracje ścienne z kwiatami w swoim mieszkaniu.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE