inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 99 zł program lojalnościowy

-30% na fototapety Oferta ważna do 24.01.2022

Fototapeta Banksy's World Nr 92593

Fototapeta Banksy's World Nr 92593

<%= shipping_time %>
z VAT
+ koszty wysyłki od 19,99zł

Fototapeta mapa świata "Banksy's World"

Naszej fototapecie z mapą świata nie można odmówić fantazji. 'Banksy's World' to dekoracja w większym wymiarze, która w oryginalny sposób wykorzystuje motyw mapy. Designerski wzór będzie idealną dekoracją dla salonu, sypialni lub pokoju młodzieżowego. Jeśli chodzi o pokój nastolatka, to fototapeta w większym wymiarze 'Banksy's World' przedstawiająca mapę będzie miała również walor edukacyjny. Nauka kontynentów i państw będzie o wiele łatwiejsza oraz przyjemniejsza. Nowoczesna dekoracja pozwoli nie tylko modnie urządzić wnętrze domowe, ale również jest propozycją na metamorfozę biurowych pomieszczeń. Wielkoformatowa fototapeta z mapą "Banksy's World" to perfekcyjna ozdoba do biura podróży oraz restauracji czy sklepów.

Mapa świata na fototapecie "Banksy's World" została znakomicie odwzorowana. Dzięki wydrukowi w wysokiej rozdzielczości kontynenty zostały przedstawione z fotograficzną dokładnością. Fototapeta "Banksy's World" z mapą to nie tylko oryginalny design, ale również wspaniałe barwy. Kolor kolorowy na dekoracji w dużym wymiarze będzie znakomicie prezentować się w dowolnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia interesującej kolekcji dekoracji ściennych w galerii bimago - w ofercie można znaleźć fototapety z mapami fizycznymi, w stylu retro oraz w czarno-białej wersji.

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować