inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-40% na fototapety Oferta ważna do 07.12.2023

Fototapeta Mapa świata - kontynenty na czarnym tle z podpisami po hiszpańsku Nr 60022

Fototapeta Mapa świata - kontynenty na czarnym tle z podpisami po hiszpańsku Nr 60022

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta-mapa świata "Podróże małe i duże"

Naszej fototapecie w formie mapy świata nie można odmówić fantazji. 'Podróże małe i duże' to dekoracja ścienna, która w oryginalny sposób wykorzystuje motyw mapy. Niebanalny wzór będzie doskonałą dekoracją dla salonu, sypialni lub pokoju młodzieżowego. Jeśli chodzi o pokój nastolatka, to fototapeta na ścianę 'Podróże małe i duże' przedstawiająca mapę kontynentów będzie miała również walor edukacyjny. Nauka geografii będzie o wiele łatwiejsza, a przy okazji przyjemniejsza. Nowoczesna dekoracja pozwoli nie tylko na ciekawą aranżację wnętrza domowego, ale również jest propozycją na metamorfozę biurowych pokoi. Fototapeta z mapą "Podróże małe i duże" to idealna ozdoba do biura podróży lub lokali usługowych.

Mapa na fototapecie "Podróże małe i duże" została znakomicie odwzorowana. Dzięki wydrukowi w wysokiej rozdzielczości miejsca na mapie zostały przedstawione z fotograficzną dokładnością. Fototapeta "Podróże małe i duże" z mapą to nie tylko oryginalny design, ale również wspaniałe barwy. Kolor czarno-biały na wielkoformatowej dekoracji będzie znakomicie prezentować się w dowolnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia interesującej kolekcji dekoracji ściennych w galerii bimago - w ofercie dostępne są fototapety z mapami fizycznymi, w stylu retro oraz w pastelowych barwach.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety mapy świata Fototapety do pokoju Fototapety biuro
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE