inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na fototapety Oferta ważna do 10.12.2023

Fototapeta Mapa z fragmentami białej mandali - kompozycja na brązowym tle Nr 125119

Fototapeta Mapa z fragmentami białej mandali - kompozycja na brązowym tle Nr 125119

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta-mapa świata "Mapa z fragmentami białej mandali - kompozycja na brązowym tle"

Naszej fototapecie z mapą świata nie można odmówić oryginalności. 'Mapa z fragmentami białej mandali - kompozycja na brązowym tle' to dekoracja na ścianę, która w pomysłowy sposób wykorzystuje motyw mapy. Awangardowy wzór będzie doskonałą dekoracją dla nowoczesnego salonu lub pokoju młodzieżowego. Jeśli chodzi o pokój nastolatka, to fototapeta w większym wymiarze 'Mapa z fragmentami białej mandali - kompozycja na brązowym tle' przedstawiająca mapę będzie miała również walor dydaktyczny. Nauka geografii będzie o wiele prostsza oraz przyjemniejsza. Awangardowa dekoracja pozwoli nie tylko modnie urządzić wnętrze domowe, ale również jest propozycją na metamorfozę biurowej przestrzeni. Duża fototapeta z mapą "Mapa z fragmentami białej mandali - kompozycja na brązowym tle" to perfekcyjna ozdoba do biura podróży lub lokali usługowych.

Mapa na fototapecie "Mapa z fragmentami białej mandali - kompozycja na brązowym tle" została znakomicie odwzorowana. Dzięki nowoczesnemu wydrukowi w jakości HD kontynenty zostały przedstawione z wszystkimi detalami. Fototapeta "Mapa z fragmentami białej mandali - kompozycja na brązowym tle" z mapą to nie tylko wyróżniający się design, ale również przyciągające wzrok barwy. Kolor brązowy na dekoracji w dużym wymiarze będzie znakomicie prezentować się w każdym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia ciekawej kolekcji dekoracji ściennych w galerii bimago - w ofercie dostępne są fototapety z mapami fizycznymi, w stylu vintage oraz w czarno-białej wersji.

druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE