inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy

-50% na wszystkie fototapety BLACK SALE

Fototapeta Tradycyjna mapa świata - kontynenty z napisami po angielsku i kompasem Nr 95019

Fototapeta Tradycyjna mapa świata - kontynenty z napisami po angielsku i kompasem Nr 95019

<%= shipping_time %>
z VAT
Darmowa dostawa od 80 zł

Fototapeta-mapa "Mapa świata: Tradycyjna kartografia"

Naszej fototapecie w formie mapy świata nie można odmówić oryginalności. 'Mapa świata: Tradycyjna kartografia' to dekoracja na ścianę, która w artystyczny sposób przedstawia zarys kontynentów. Awangardowy wzór będzie doskonałą dekoracją dla salonu, sypialni lub pokoju młodzieżowego. Jeśli chodzi o pokój nastolatka, to fototapeta w dużym wymiarze 'Mapa świata: Tradycyjna kartografia' przedstawiająca mapę kontynentów będzie miała również walor edukacyjny. Nauka położenia kontynentów i państw będzie o wiele prostsza, a przy okazji przyjemniejsza. Awangardowa dekoracja pozwoli nie tylko na ciekawą aranżację wnętrza domowego, ale również jest propozycją na metamorfozę biurowej przestrzeni. Duża fototapeta z mapą "Mapa świata: Tradycyjna kartografia" to idealna ozdoba do biura podróży oraz restauracji czy sklepów.

Mapa na fototapecie "Mapa świata: Tradycyjna kartografia" została znakomicie odwzorowana. Dzięki wydrukowi w wysokiej rozdzielczości kontury i miejsca na mapie zostały przedstawione w najdrobniejszych szczegółach. Fototapeta "Mapa świata: Tradycyjna kartografia" z mapą to nie tylko wyróżniający się design, ale również przyciągające wzrok barwy. Kolor zielony na dekoracji w dużym wymiarze będzie znakomicie prezentować się w dowolnym wnętrzu. Zapraszamy do obejrzenia interesującej kolekcji dekoracji ściennych w galerii bimago - w ofercie można znaleźć fototapety z mapami fizycznymi, w stylu vintage oraz w pastelowych barwach.

Ten produkt znajdziesz też w kategoriach:

Fototapety mapy świata Fototapety do pokoju Fototapety biuro
druk full HD
wydruk UV safe
tonery bezwonne i 100% bezpieczne
wyprodukowane na zamówienie
Wyprodukowano w Polsce

Informacje techniczne:

Materiał: Flizelina o gramaturze 110 g/m²
Rozdzielczość druku: Do 600dpi
Wykończenie: Półmat
Sposób dostarczenia: W formie 1 rolki składającej się z wygodnych w montażu pasów o szerokości 50 cm. Rozmiar jest wielokrotnością szerokości rolki (50cm)
Aplikacja: Z użyciem kleju do tapet flizelinowych. W sklepie bimago wystarczy wybrać 1 sztukę kleju na 1 fototapetę - system przelicza ilość potrzebnego kleju w zależności od wybranego rozmiaru fototapety.
Opcjonalne dodatki do produktu: Wałek do tapet, nożyk, taśma papierowa, klej do tapet, pędzel do nakładania kleju, szczotka do wygładzania tapety, zestaw do tapetowania
Czyszczenie: Bez detergentów, za pomocą lekko zwilżonej szmatki. Nie szorować
Sposób montażu: Krawędź w krawędź
Certyfikat: CE